Developerské projekty

Developerské projekty

Příprava rezidenčních projektů a jejich výstavba je v česku náročný  proces opředený zdlouhavou byrokracií. Proto rozumíme tomu, jak důležité je pro zadavatele a investora předat starost s vizuální prezentací projektu do rukou týmu, který má s těmito procesy zkušenosti, nebude je zavalovat zbytečnostmi a odvede perfektní práci.

Poskytujeme balík služeb, obsahující všechny tři základní oblasti, bez kterých se uvedení developersského projektu na trh neobejde. Vše můžete vyřešit s jedním dodavatelem – jednou osobou pro komunikaci. Jde to i jednoduše.

1. WEB

2. TISKOVINY

3. INTERIÉR

1. PREZENTAČNÍ WEB

Webová stránka je hlavním médiem, které bude Váš projekt propagovat. Je to právě web, na který se budou zájemci o bydlení několikrát vracet a rozhodovat se o koupi nemovitosti. Víme proto, že musí být:

přehledný, intuitivní, obsahovat rezervační systém, musí nechat vyznít vizualizace, navede návštěvníka ke kontaktům, bude fungovat na mobilních zařízeních i tabletech

2. TISKOVINY

Tiskoviny připravíme pro online prohlížení, posílání e-mailem a stále je vhodné je klientům předat také v tištěné formě pro pohodlné prohlížení doma. Mezi základní položky řadíme:

1. propagační brožura; 2. karty bytů či domů; 3. složky na dokumentaci; 4.  billboardy

3.  INTERIÉRY & MARKETINGOVÉ VIZUALIZACE

Díky vizualizacím se zájemci seznámí s ideou architekta a lépe si představí sami sebe jako součást bydlení. Vizualizace není radno podceňovat, musí být dokonalé. Pro marketingových účely navrhujeme interiéry do Shell and core nebo White wall prostor korespondující s ideou stavby. K návrhům interiérů přistupujeme takto:

1. Nezaplňujeme ho ledabyle nábytkem. Pracujeme vždy s konkrétním prostorem a nezapomínáme při tom na koncept stavby.

2. Při navrhování interiéru se dokážeme zaměřit na cílové skupiny daného projektu.

3. Vizualizace odevzdáváme ve vysokém rozlišení, které je možno zpracovat i ve 3D.

4. Myslíme dál. V případě zájmu se budeme rádi podílet na návrzích a realizacích interiérů pro vaše klienty, například jako další nadstandartní služba od vás. Nabídněte jim více než konkurence.

Chcete nám říct více o vašem projektu? Sjednejme si schůzku

info@studikomit.com