Tým

Bio

Po osmi letech na volné noze a spolupráci s profesionály z různých kreativních oborů jsem se rozhodla založit studio, kde se bude propojovat svět grafického designu a interiérů.
Vizuální styl značky se může prolínat do pracovního prostředí, a i náš domov může být krásným obrazem, v němž se cítíme pohodlně. Právě neotřelý pohled na věc a vzájemná symbióza prvků, jimiž se obklopujeme či prezentujeme, vytváří celek.

Kristýna Strnad Konečná

Kristýna vystudovala grafický design na bristké univerzitě Prague College a po ukončení studia založila vlastní značku zaměřenou na logodesign a branding. Během práce rozšiřovala svůj okruh působení, navazovala kontakty s dalšími profesionály z příbuzných oborů a získávala zkušenosti v oblasti komplexního řešení zakázek a řízení projektů. Na základě rozšiřujícího se portfolia a služeb založila studio KOMIT.

JEDNATEL & ART DIRECTOR
00 420 736 122 725
kristyna@studikomit.com

Martin Rejsa

Martin je v našem týmu specialistou na UX design webů a programování. Web sestaví tak, aby vypadal dobře, a hlavně aby sloužil klientovi, měl intuitivní ovládání pro cílovou skupinu a plnil svou funkci. Právě vyváženost a symbióza mezi funkčností webu a estetikou je klíčová - a nám už se tento přístup osvědčuje 7 let.

UX DESIGNER & PROGRAMATOR
00 420 777 327 520
kupodivu@gmail.com

Hanka Fialová

Hanka vystudovala produktový design ve Zlíně. Její tvorba je konceptuální, neotřelá a progresivní. Pokud je potřeba najít netradiční inovátorské řešení, obracíme se právě na ni.

PRODUCT & GRAPHIC DESIGNER
00 420 734 437 324
hanka@studiokomit.com