O nás

Kristýna Strnad Konečná

Kristýna vystudovala grafický design na bristké univerzitě Prague College a po ukončení studia založila vlastní značku zaměřenou na logodesign a branding. Během práce rozšiřovala svůj okruh působení, navazovala kontakty s dalšími profesionály z příbuzných oborů a získávala zkušenosti v oblasti komplexního řešení zakázek a řízení projektů. Na základě rozšiřujícího se portfolia a služeb založila studio KOMIT.

JEDNATEL & ART DIRECTOR
00 420 736 122 725
kristyna@studikomit.com

Kateřina Brůhová

Kateřina si během studií prošla třemi obory designu: na střední škole grafickým designem, průmyslovým na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a na pražské UMPRUM promovala v roce 2018 v oboru produktového designu u známého designérského dua Olgoj Chorchoj. Její práce Paperwood Stool byla vystavena v Budapešti a získala cenu návštěvníků na Prague Design Week v roce 2017. Během studií Kateřina absolvovala pracovní stáž ve studiu Lucie Koldové a poté se podílela na založení studia KOMIT.

PRODUCT & INTERIOR DESIGNER
00 420 720 193 206
katerina@studiokomit.com

Martin Rejsa

Martin je v našem týmu specialistou na UX design webů a programování. Web sestaví tak, aby vypadal dobře, a hlavně aby sloužil klientovi, měl intuitivní ovládání pro cílovou skupinu a plnil svou funkci. Právě vyváženost a symbióza mezi funkčností webu a estetikou je klíčová - a nám už se tento přístup osvědčuje 7 let.

UX DESIGNER & PROGRAMATOR
00 420 777 327 520
kupodivu@gmail.com

Markéta Mášová

Markéta vystudovala grafický design na pražské UMPRUM v laboratoři Petra Babáka. Její tvorba je konceptuální, neotřelá a progresivní. Pokud je potřeba najít netradiční inovátorské řešení, obracíme se na Markétu. Tato dáma se držet při zemi se rozhodně nebude.

CONCEPT & GRAPHIC DESIGNER