Tým

Kristýna Strnad Konečná

KOMIT slouží jako platforma pro mne a mé kolegy, se kterými v případě komplexnějších projektů úzce spoluracuji. Díky osobnímu přístupu, který ke klientovi mám, dokáži reagovat na jeho aktuální potřeby a zapojit do svého týmu vhodné designéry, se kterými plníme stanovené cíle projektu.

JEDNATEL & DESIGNER
00 420 736 122 725
kristyna@studikomit.com

Vystudovala grafický design na Prague College a po ukončení studia začala působit jako freelance designer pod značkou Kristýna Konečná Design se zaměřením na logodesign a branding. Později absolvovala kurz architektury u Dam architects a v uplynulých 8 letech získávala zkušenosti v oblasti komplexního řešení zakázek. S firmami a klienty pracuje na grafických & interiérových projektech. V roce 2018 založila studio KOMIT.

Martin Rejsa

PROGRAMATOR & UX DESIGNER
00 420 777 327 520
kupodivu@gmail.com

Martin je v našem týmu specialistou na UX design webů a programování. Web sestaví tak, aby vypadal dobře, a hlavně aby sloužil klientovi, měl intuitivní ovládání pro cílovou skupinu a plnil svou funkci. Právě vyváženost a symbióza mezi funkčností webu a estetikou je klíčová - a nám už se tento přístup osvědčuje 7 let.

Julie Čermáková

GRAPHIC DESIGNER & ILLUSTRATOR
00 420 731 313 977
julie@studiokomit.com

Julie vystudovala obor grafický design a ilustrace v Plzni. Nyní se tedy zaměřuje právě na grafický a knižní design, kde může naplno využít své autorské ilustrace. Mezi úspěšně dokončené tituly řadí například knihu youtubera KOVYHO iPohádky. Mimo grafiku se Julie také více jak 10 let pohybuje na poli fotografie.