Tým

Kristýna Strnad Konečná

JEDNATEL & DESIGNER
00 420 736 122 725
kristyna@studikomit.com

Značka KOMIT, neboli Kristýna Konečná & Designéři, je platformou pro mne a mé kolegy, se kterými v případě komplexnějších projektů úzce spolupracuji. Díky osobnímu přístupu ke klientovi dokáži reagovat na jeho aktuální potřeby a zapojit do svého týmu vhodné designéry, se kterými plníme stanovené cíle projektu.

Vystudovala jsem grafický design na Teeside University. Již během studií na VŠ jsem začala působit pod značkou Kristýna Konečná Design, se zaměřením na logotvorbu a vizuální identity. Moje vášeň k interiérovému designu mne přitahovala k projektům, kde se prolíná grafika s interiérem. V roce 2018 jsem založila studio KOMIT, kde tyto dva světy propojuji.

Martin Rejsa

PROGRAMÁTOR & UX DESIGNER
00 420 777 327 520
kupodivu@gmail.com

Martin je v našem týmu specialistou na programování webů a UX design. Web sestaví tak, aby dobře vypadal, a také plnil svou funkci a měl intuitivní ovládání pro jeho uživatele. S Martinem zastáváme názor, že vyváženost a symbióza mezi funkčností webu a estetikou je klíčová - a nám se tento přístup osvědčuje už více než sedm let.

Julie Čermáková

GRAFICKÁ DESIGNÉRKA & ILUSTRÁTORKA
00 420 731 313 977
julie@studiokomit.com

Julie vystudovala obor grafického designu a ilustrace v Plzni. Nyní se zaměřuje právě na grafický a knižní design, kde může naplno využít své autorské ilustrace. Mezi úspěšně dokončené tituly řadí například knihu youtubera KOVYHO iPohádky nebo knihu Nečíst od Miroslava Krobota. Mimo grafiku se Julie také více jak 10 let pohybuje na poli fotografie.

Alexandr Strnad

PROGRAMÁTOR
00 420 777 303 275
alexandr@studiokomit.com

Alexandr pracuje v našem týmu jako programátor webů a copywriter. Rád hledá a nachází řešení šitá na míru každému klientovi. Zkoumá nové přístupy a objevuje cesty k tomu, aby výsledný produkt nejen splňoval požadavky klienta, ale aby byl především funkční a uživatelsky přívětivý.